خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

قوانین و شرایط

   

  ۱- وب سایت کلش سیتی ، یک وب سایت ارایه کننده خدمات خرید و فروش اکانت بازی، فروش جم و گیفت کارت می باشد که تحت قوانین جمهوی اسلامی ایران فعالیت می کند و تمام قوانین مکتوب ، عرفی و اخلاقی حاکم بر کشور را محترم می شمارد.


  ۲- این سایت به اطلاعات خصوصی اشخاصی که در سایت ثبت نام کرده اند و عنوان کاربر (خریدار و یا فروشنده) را دارند کاملاً متعهد است و از انتشار آن جلوگیری می کند. 


  ۳- در صورتى که فروشنده و خریدار بخواهند بین خود توافق و معامله را انجام دهند و از سایت به عنوان واسط استفاده ننمایند سایت هیچگونه مسئولیتى در قبال مشکلات احتمالى نخواهد داشت.


  ۴- در صورتی که خریدار و فروشنده ای بخواهند از سایت به عنوان واسط بین خود استفاده نمایند:


  4-1- خریدار ابتدا اکانت مورد نظر را از طریق سیستم خرید آنلاین محافظت شده خریداری و هزینه به حساب سایت واریز میگردد. پس از انتقال وجه توسط خریدار به حساب سایت و تایید سایت، با فروشنده تماس حاصل میگردد تا اقدام به واگذاری اطلاعات اکانت نماید.


  4-2- خریدار 24 ساعت مهلت تست و تغییر اطلاعات اکانت را دارا می باشد. پس از پایان مهلت تست و در صورت تایید اکانت توسط خریدار فرم انتقال وجه به حساب فروشنده برای ایشان ارسال میگردد.


  ۵- پس از گذشت ۲۴ ساعت مهلت تست این سایت هیچ گونه تعهد یا مسؤلیتی در قبال اکانت واگذار شده از سوی فروشنده به خریدار را ندارد.


  ۶- خریدار نمیتواند اکانت را تحویل و در صورتی که اکانت تحویل گرفته شده حقیقی باشد از خرید انصراف دهد، لذا باید قبل از خرید تصمیم خود را بگیرد.


  ۷- خریداری که پول را به حساب سایت واریز کرده و اکانت را دریافت کرده است به هیچ عنوان نمیتواند اکانت را پس بدهد یا اعلام کند از خرید پشیمان شده و یا بجای ان بخواهد اکانت دیگری بگیرد لذا در خرید خود دقت کنید.


  ۸- در صورتی که اکانت ثبت شده توسط فروشنده جعلی شناسایی شود اگهی او از سایت حذف آی پی او برای فعالیت در سایت بلوکه و هیچ مبلغی بازگشت داده نخواهد شد.


  ۹- در صورتی که فروشنده از خریدار یا خریدار از فروشنده اطمینان کامل نداشته باشد، که خریدار پس از دریافت اکانت و تغییر پسورد اعلام کند پسورد داده شده واقعی نیست و یا فروشنده اطلاعات را ناقص تحویل خریدار دهد و یا خریدار اعلام انصراف کند میتواند از طریق بخش "ارتباط با ما" اطلاعات اکانت را به سایت تحویل دهد تا ابتدا سایت، اکانت و اطلاعات مربوطه را بررسی کند و تحویل اطلاعات به خریدار از طریق وبسایت انجام گردد.


  10- در صورتی که خریدار و فروشنده بخواهند از سایت به عنوان واسط بین خود استفاده نمایند فروشنده باید اکانت خود را پس از خرید کامل در اختیار خریدار قرار دهد به طور مثال اگر بازی روی اپل ایدی فروشنده فعال است فروشنده باید یوزر، پسورد و همچنین سوالات امنیتی اپل ایدی خود را در اختیار خریدار قرار داده تا خریدار با میل خود آنها را تغییر و اکانت را به طور کامل در دست گیرد و در مورد جیمیل نیز به همین صورت است. در صورتی که فروشنده به هر دلیلی این مورد را نپذیرد سایت از وساطت بین خریدار و فروشنده خودداری و از خود رفع مسئولیت میکند و فروشنده و خریدار با یکدیگر به توافق خواهند رسید.


  11- ثبت اکانت توسط فروشنده و خرید اکانت از طرف خریدار به این معنى است که خریدار و فروشنده بند هاى بالا را خوانده و از کلیه مندرجات بالا مطلع هستند این موارد براى خریدار و فروشنده قبل از ثبت و یا خرید اکانت تحت عنوان قوانین ذکر شده میباشد.


  12- اپل آیدی Game Center و iCloud یکی نباشد.


  13- بعد از ثبت اکانت برای فروش چنانچه نیاز به تغییر مشخصات بود میتوانید از طریق فرم تماس با ما، تغییرات لازم را اعلام فرمایید تا در اولین فرصت اعمال شوند.

   

  14- ارسال اسکن کارت ملی برای خریدار در زمانخرید و فروشنده در زمان تسویه حساب الزامی میباشد.

   

  15- 10% مبلغ  هر اکانت، کارمزد سایت می باشد که 5% آن از خریدار و 5% آن از فروشنده کسر میگردد.

   

   

  نکات مهم:

  • قبل از اقدام به خرید اکانت مورد نظر از طریق تماس تلفنی با شماره 09215314423 جهت هماهنگی اقدام نمایید.
  • فروشندگان اکانت در صورتی که اکانت آنها در سایت ثبت شد پاسخگوی تلفن خود در ساعات اداری باشند.
  • لطفا قبل از هرگونه تماس و ارسال ایمیل بخش های سوالات متداول و قوانین وبسایت را مطالعه نمایید.
   
  سایت clash-city دارای درگاه ویژه پرداخت پی لاین میباشد و ضمانت پرداخت شماست. برای مشاهده اطلاعات پذیرنده میتوانید بر روی لوگوی پی لاین در کنار صفحه کلیک کنید.   

  این سایت فقط و فقط وظیفه دارد اکانت را کامل از فروشنده دریافت و به خریدار تحویل نماید و بعد از گذشت ۲۴ ساعت مهلت تستى که جهت برسى صحت اکانت و تغییر پسورد و اطلاعات مورد نیاز براى مالکیت اکانت در اختیار خریدار قرار میدهد ,دیگر هیچگونه مسئولیت، تعهد و یا تضمینى در قبال اکانت، ایمیل، Apple ID و جیمیل واگذار شده از سوى فروشنده به خریدار را نداشته و خریدار شخصا مسئولیت کلیه عواقب احتمالى را بر عهده میگیرد.


  خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز
  این مطلب تا کنون 12 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : خریدار ,اکانت ,فروشنده ,سایت ,اطلاعات ,صورتی ,اختیار خریدار ,خریدار قرار ,خرید اکانت ,اطلاعات اکانت ,ساعت مهلت ,
  قوانین و شرایط

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر